Kontakt

Kontaktpersoner

VD

Kalkyl/inköp

Sven Oskarsson

Sven Oskarsson

Kalkylchef

090 17 52 53
sven.oskarsson@ofbygg.com

Erik Haglund

Erik Haglund

Entreprenadingenjör

090 17 52 40
erik.haglund@ofbygg.com

Peter Olofsson

Peter Olofsson

Entreprenadingenjör

090 17 52 42
peter.olofsson@ofbygg.com

Per Johansson

Per Johansson

Inköpare

090 17 52 56
per.johansson@ofbygg.com

Projektledning

Andreas Hansson

Andreas Hansson

Projektchef

090 17 52 39
andreas.hansson@ofbygg.com

Fredrik Åkerlund

Fredrik Åkerlund

Projektchef

090 17 52 21
fredrik.akerlund@ofbygg.com

Tobias Gottnersson

Tobias Gottnersson

Projektchef

090 17 52 36
tobias.gottnersson@ofbygg.com

Administration

Annika Ekeståhl

Annika Ekeståhl

Ekonomichef

090 17 52 57
annika.ekestahl@ofbygg.com

Eva Rännar

Eva Rännar

Personalansvarig

090 17 52 35
eva.rannar@ofbygg.com

Anna Forsman

Anna Forsman

Ekonomiassistent

090 17 52 41
anna.forsman@ofbygg.com

Kontakta oss

Välkommen att höra av dig om du har frågor eller vill diskutera ett projekt med oss.

15 + 6 =

Besöksadress: Mätarvägen 2, Västerslätt
Postadress: Box 3133, 903 04, Umeå

Org.nr: 559241-8676

090 - 17 52 30

Öppet: 07.30 - 16.30

Besöksadress

Mätarvägen 2,
Västerslätt

Postadress

Box 3133,
903 04 Umeå

Med anledning av Coronaviruset vill informera om hur vi på OF Bygg AB hanterar pandemin

Vi står mitt i en pandemi som påverkar oss alla.

Vår ambition är att bedriva våra projekt och vår verksamhet med så lite störningar som möjligt och försöka hitta lösningar på problem som kan uppstå. Det gör vi samtidigt som vi är noga med att följa Folkhälsomyndighetens restriktioner och rekommendationer för att begränsa smittspridningen.

Vi uppmanar alla medarbetare att vara noga med hygienen och ger råd om hur de ska agera vid symtom.

Vårt kontor är öppet men vi är mycket restriktiva med besök och undviker i möjligaste mån att besöka andra.

Vi säkerställer att deltagande online är möjligt på alla möten för att minska smittspridning och möjliggöra att så många som möjligt kan delta.